Ünal Kuru Temizleme, Ünal Danacı tarafından 1977 yılında kurulmuş olup oğlu Ali Danacı tarafından işletilmektedir.

Ünal Kuru Temizleme profesyonel çamaşır yıkama konusunda ve leke çıkarma işlemlerinde ünlü Alman markaları ZEİTZ, BÜFA ve PRENETT serilerini kullanılarak, liderliğini Bodrum Yarımadasına kanıtlamıştır. 40 yıldan bu yana oteller, özel villalar, yatlar, restoranlar olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermektedir.

Ünal Kuru Temizleme bugüne kadar tüm kurum ve sektörlerin büyük ihtiyacı olan dış çamaşırhane konusunda kurumsal kimliğiyle tesislerin istediği kalite ve hizmet anlayışını tüm kurum ve sektörlere sunmuştur.

Otelcilik sektöründe kazandığımız profesyonel tecrübelerimizi ve misafir memnuniyeti hassasiyetimizi işletmemize taşıdık.

Müşterilerimize, kullandıkları tekstil ürünlerinde maksimum ömürü en iyi yıkama kalitesi ile garanti ediyoruz.

Makine parkurumuzun gücü ve endüstriyel çamaşır yıkama sektöründe uzun yıllardır hizmet vermenin sonucu olarak lojistik hizmetlerindeki tecrübemiz, Bodrum Bölgelerine hizmet sunmaktayız.

Konvansiyonel makinelerde, tekstilin merkezkaç prensibi ile metal yüzeyde sıkıştırılması sebebiyle, maksimum 150 yıkama ömrüne sahipken makinelerde bu işlem membranlı sistemle gerçekleştirilip tekstil ömrü 300 yıkama ve üzerine çıkarılabilmektedir. Tekstil yıkama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli maliyetlerden biri tekstil yenileme maliyetidir. Uzun vadeli düşünebilen ve hesap yapabilen tüm oteller ve zincir oteller bu nedenle tercihlerini endüstriyel Kuru temizlemeden yana kullanmaktadırlar.

© Telif Hakkı - Ünal Kuru Temizleme Bodrum - Tasarım Çizgi Ajans